ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, rölakan, signerad Å., 230 x 170 cm.

1800401. ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, rölakan, signerad Å., 230 x 170 cm.

Geometriskt mönster i rosa toner.

Bruksslitage samt fläckar.

Bruksslitage samt fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
P6 - Pallställ 6
Antal besök: 226

Andra intressanta föremål