ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, rölakan, signerad Å., 230 x 170 cm.

1800401. ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, rölakan, signerad Å., 230 x 170 cm.

Geometriskt mönster i rosa toner.

Bruksslitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt fläckar.

Antal besök: 578