Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
GINO SCARPA. "Venus Callipigia", olja på duk, signerad.
1800284. GINO SCARPA. "Venus Callipigia", olja på duk, signerad.
70 x 24 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 24 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 282