GINO SCARPA. "Venus Callipigia", olja på duk, signerad.

1800284. GINO SCARPA. "Venus Callipigia", olja på duk, signerad.

70 x 24 cm.

70 x 24 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
QTavelvagn, över
Antal besök: 293

Andra intressanta föremål