MANSCHETTKNAPPAR 2 par, silver. Sporrong samt HGL Finland. 1960-tal.

179498. MANSCHETTKNAPPAR 2 par, silver. Sporrong samt HGL Finland. 1960-tal.

1 par i silver med dekor av flygplan, Sporrong, 1967.
1 par i silver med dekor av lejon, HGL Hesingfors Finland 1967.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 491