YNGVE GAMLIN. Dansare, akvarell på papper, signerad och daterad -57.

1794557. YNGVE GAMLIN. Dansare, akvarell på papper, signerad och daterad -57.

Bildmått 43,5 x 35 cm.

Bildmått 43,5 x 35 cm.

Antal besök: 175