SOFFBORD, mässing med glasskiva, 1900-talets andra hälft.

1793887. SOFFBORD, mässing med glasskiva, 1900-talets andra hälft.

Längd 107, bredd 84, höjd 50 cm.

Nagg i glasskivan samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Arkaden
Antal besök: 28

Andra intressanta föremål