BENGT OLSON. 2 st, färglitografier, sign.

1793790. BENGT OLSON. 2 st, färglitografier, sign.

Kompositioner. 45x34 resp 44x34.

Ej examinerad ur ram.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 3
Antal besök: 198