NILS JONSSON. Sideboard, "Florens" Troeds, 1900-talets andra hälft.

1793203. NILS JONSSON. Sideboard, "Florens" Troeds, 1900-talets andra hälft.

Längd 170, bredd 42, höjd 98 cm.

Fanerskada på baksidan samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 755