NILS JONSSON. Sideboard, "Florens" Troeds, 1900-talets andra hälft.

1793203. NILS JONSSON. Sideboard, "Florens" Troeds, 1900-talets andra hälft.

Längd 170, bredd 42, höjd 98 cm.

Fanerskada på baksidan samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Golvlampor
Antal besök: 543