BENGT HILLGRUND. Uppdragna båtar, olja på duk, signerad Hillgrund.

1792973. BENGT HILLGRUND. Uppdragna båtar, olja på duk, signerad Hillgrund.

40 x 65 cm.

Bengt Hillgrund (1935–1981)

40 x 65 cm.

Bengt Hillgrund (1935–1981)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 141