JOHANNES ANDERSEN. Troligen, soffbord, Trensum, 1950/60-tal.

1791682. JOHANNES ANDERSEN. Troligen, soffbord, Trensum, 1950/60-tal.

Teak. Tidningshylla samt två utdragslådor. Längd 160 cm, bredd ca 58 cm, höjd ca 50 cm.

Slitage, repor, märken och fläckar. Ställvis blekt samt ställvisa ytbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 021