JOHANNES ANDERSEN. Troligen, soffbord, Trensum, 1950/60-tal.

1791682. JOHANNES ANDERSEN. Troligen, soffbord, Trensum, 1950/60-tal.

Teak. Tidningshylla samt två utdragslådor. Längd 160 cm, bredd ca 58 cm, höjd ca 50 cm.

Slitage, repor, märken och fläckar. Ställvis blekt samt ställvisa ytbortfall.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Antal besök: 638