LARS HERDER. Utsikt över Helsingborg, färglitografi, signerad.

1791196. LARS HERDER. Utsikt över Helsingborg, färglitografi, signerad.

E.A., ramstorlek 60 x 74 cm.

Lars Herder (1923–1976)

E.A., ramstorlek 60 x 74 cm.

Lars Herder (1923–1976)

Antal besök: 128