STOLAR, 4 st samt KARMSTOLAR, ett par, Chippendale-stil, märkta Carl Johanssons Möbelaffär.

1790915. STOLAR, 4 st samt KARMSTOLAR, ett par, Chippendale-stil, märkta Carl Johanssons Möbelaffär.

Valnöt. Skuren dekor, claw & ball-fot.

Slitage, ben med stötmärken. Sadelgjord med skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Antal besök: 171