SKÅP, Kina 18/900-tal.

1790901. SKÅP, Kina 18/900-tal.

Tudelat. Betsat trä med mässingsbeslag. Två dörrpar, nederdel med hyllinredning. Bredd ca 105 cm, djup ca 53 cm, höjd ca 176 + 48 cm.

Slitage, ställvis hård. Renoverat och kompletterat. Lagningar. Möjligen ej ursprungligen tillhörande delar. En låsstav saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 375