GORDON MACFIE. Skeppsporträtt "Ponape". Gouache, signerad och daterad 1933.

1790800. GORDON MACFIE. Skeppsporträtt "Ponape". Gouache, signerad och daterad 1933.

32 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

32 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 355