BORDSARMATUR och KANDELABRAR, ett par, porslin, Mellaneuropa 1900-tal.

1790175. BORDSARMATUR och KANDELABRAR, ett par, porslin, Mellaneuropa 1900-tal.

Polykrom pousserande dekor av blommor och putti. Höjd 33 och 18 cm.

Nagg, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, lagningar.

Antal besök: 245