AXEL LIND. Vintermotiv, olja på duk, signerad.

1787868. AXEL LIND. Vintermotiv, olja på duk, signerad.

61 x 87 cm.

Smärre färgbortfall och krackelering.

Axel Lind (1907–2011)

61 x 87 cm.

Axel Lind (1907–2011)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
G (Entre)
Antal besök: 248