SOFFBORD med vändbar skiva, 1900-talets mitt.

1787858. SOFFBORD med vändbar skiva, 1900-talets mitt.

Höjd 55, längd 112 cm, djup 50 cm.

Slitage, sprickor.

Slitage, sprickor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Hylla 3
Antal besök: 230

Andra intressanta föremål