GARNITYR, 3 delar, nyrenässans, 1800-talets slut.

1784617. GARNITYR, 3 delar, nyrenässans, 1800-talets slut.

Collier, ring samt ett par örhängen med skruvlås. Förgyllt silver med naturliga pärlor, granater och emalj. Hängets höjd ca 6 cm, kedjans längd ca 43,5 cm. Ringens storlek ca 18,25 mm. Örhängens höjd ca 2 cm.

Slitage, bortfall, ett örhänges lås är av.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Antal besök: 321