VÄSKA, "Bayswater Belt Bag", Mulberry.

1781964. VÄSKA, "Bayswater Belt Bag", Mulberry.

Liten väska i läder med axelrem i läder och gulfärgad metall.
Märkt: Mulberry. Cirka: 16 x 10 x 4 cm.
Dustbag medföljer.

Smärre slitage, repor på beslag, lätt tobaksdoft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dustbag medföljer.

Antal besök: 1 794