VÄSKA, "Bayswater Belt Bag", Mulberry.

1781964. VÄSKA, "Bayswater Belt Bag", Mulberry.

Liten väska i läder med axelrem i läder och gulfärgad metall.
Märkt: Mulberry. Cirka: 16 x 10 x 4 cm.
Dustbag medföljer.

Smärre slitage, repor på beslag, lätt tobaksdoft.

Dustbag medföljer.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 441