OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, otydlig signatur.

1781880. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, otydlig signatur.

29 x 25 cm.

Krackelering och sprickor. Gulnad.

29 x 25 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 3
Antal besök: 80

Andra intressanta föremål