BROSCHER, 3 stycken, silver med stenar, 1900-talets mitt.

1781577. BROSCHER, 3 stycken, silver med stenar, 1900-talets mitt.

Längd 37-63 mm.

Bruksslitage.

Längd 37-63 mm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 113