Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VAS, glas, Milan Vobruba, Gusum, 1989.
177242. VAS, glas, Milan Vobruba, Gusum, 1989.
Signerad. Höjd 36 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Signerad. Höjd 36 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
3 491