SYBORD, mahogny, empirestil.

1765774. SYBORD, mahogny, empirestil.

Längd 55, bredd 39, höjd 76 cm.

Fanerlagning samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 259