WLADYSLAW CHMIELINSKI. Olja på duk, signerad, Polen.

1765146. WLADYSLAW CHMIELINSKI. Olja på duk, signerad, Polen.

Bildmått 51 x 71 cm.
Rammått 70 x 90 cm.

Enstaka märken.

Bildmått 51 x 71 cm.
Rammått 70 x 90 cm.

Enstaka märken.

Antal besök: 1 652