AXELVÄSKA, "Roady", Rive gauche, Yves Saint Laurent.

1764013. AXELVÄSKA, "Roady", Rive gauche, Yves Saint Laurent.

Brunt skinn med detaljer i gulmetall. Bredd ca 35 cm, djup 15 cm, höjd exkl. handtag 38 cm.

Bruksslitage, ställvis omfattande. Kanter med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 723