AXELVÄSKA, "Roady", Rive gauche, Yves Saint Laurent.

1764013. AXELVÄSKA, "Roady", Rive gauche, Yves Saint Laurent.

Brunt skinn med detaljer i gulmetall. Bredd ca 35 cm, djup 15 cm, höjd exkl. handtag 38 cm.

Bruksslitage, ställvis omfattande. Kanter med skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Rum H
Antal besök: 344