LEKSAKSVAGN och DOCKLINNESKÅP, 18/1900-tal.

1762081. LEKSAKSVAGN och DOCKLINNESKÅP, 18/1900-tal.

Höjd 22-32 cm.

Slitage och märken. Vagn renoverad och kompletterad.

Höjd 22-32 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
D
Antal besök: 98