JOHN LEWIN. Olja på duk, signerad. "Hägring".

1757802. JOHN LEWIN. Olja på duk, signerad. "Hägring".

80x 54 cm.

80x 54 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 4
Antal besök: 118

Andra intressanta föremål