RESVÄSKA, läder, , Golden Leaf, 1900-talets andra hälft.

1754525. RESVÄSKA, läder, , Golden Leaf, 1900-talets andra hälft.

37 x 60 x 22 cm
Tygklädd insida.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

37 x 60 x 22 cm
Tygklädd insida.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
P4 - Pallställ 4
Antal besök: 2

Andra intressanta föremål