TESERVIS, 38 delar, porslin, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

1753313. TESERVIS, 38 delar, porslin, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

12 tekoppar, höjd 6,5, diameter 8,5 cm
12 tefat, diameter 13 cm
12 assietter, diameter 18,5 cm
2 assietter, diameter 17 cm.

Bruksskick, krackelyr, fläckar.

12 tefat, diameter 13 cm
2 assietter, diameter 17 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H15 - Hylla 15
Antal besök: 131