TRÄDGÅRDSPALLAR, 2 st, porslin, Kina.

1752147. TRÄDGÅRDSPALLAR, 2 st, porslin, Kina.

Dekor i underglasyrblått, höjd ca 45 cm.

Märken och slitage, mindre glasyrnagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 365