TRÄDGÅRDSPALLAR, 2 st, porslin, Kina.

1752147. TRÄDGÅRDSPALLAR, 2 st, porslin, Kina.

Dekor i underglasyrblått, höjd ca 45 cm.

Märken och slitage, mindre glasyrnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 765