KLAFFBORD, 1800-talets förra hälft.

1752107. KLAFFBORD, 1800-talets förra hälft.

Mahogny, inläggningar med geometrisk dekor, två lådor i sargen. Ca 98 + 2 klaffar à 14 cm x 73 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage, blekt, nagg, sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
C
Antal besök: 68

Andra intressanta föremål