SKÅL, powder blue porslin, Kina, 1800-tal.

1751047. SKÅL, powder blue porslin, Kina, 1800-tal.

Diameter 19,5 cm.

Dekorslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 19,5 cm.

Dekorslitage.

Antal besök: 623