WILLIAM WATTING. Bokhylla, Mikael Laursen A/S, Århus 1950-tal.

1749402. WILLIAM WATTING. Bokhylla, Mikael Laursen A/S, Århus 1950-tal.

Ek och Teak, två sektioner. Längd ca 105x2, bredd ca 47x2, höjd ca 207 cm. 8 flyttbara hyllplan, längd ca 105, djup ca 22 cm vardera.

Märken, fläckar, missfärgningar och slitage.

OBS! Sista bilden är en exempelbild på hyllan monterad och inte den faktiska hyllan.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Antal besök: 288

Andra intressanta föremål