WILLIAM WATTING. Bokhylla, Mikael Laursen A/S, Århus 1950-tal.

1749402. WILLIAM WATTING. Bokhylla, Mikael Laursen A/S, Århus 1950-tal.

Ek och Teak, två sektioner. Längd ca 105x2, bredd ca 47x2, höjd ca 207 cm. 8 flyttbara hyllplan, längd ca 105, djup ca 22 cm vardera.

Märken, fläckar, missfärgningar och slitage.

OBS! Första bilden är en exempelbild på hyllan monterad och inte den faktiska hyllan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 819