DAVID ANDERSEN. Salladsbestick, 2 delar, sterlingsilver med emaljdekor, Norge, 1950-tal.

1749291. DAVID ANDERSEN. Salladsbestick, 2 delar, sterlingsilver med emaljdekor, Norge, 1950-tal.

Röd emalj. Längd ca 26,5 cm.

Slitage.

Tema

Retrohem

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd emalj. Längd ca 26,5 cm.

Slitage.

Tema

Retrohem

Antal besök: 880