ALLAN ERWÖ (1921-2007). "Skånsk lantgård, färgträsnitt nr ea 43/60, signerad och daterad -57.

1744899. ALLAN ERWÖ (1921-2007). "Skånsk lantgård, färgträsnitt nr ea 43/60, signerad och daterad -57.

22x43 cm, rammått 40x59 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x43 cm, rammått 40x59 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Antal besök: 679