SIDEBOARD, folierad blomsterdekor med förgyllt underrede, 1900-2000-tal.

1744118. SIDEBOARD, folierad blomsterdekor med förgyllt underrede, 1900-2000-tal.

Längd 113, bredd 45, höjd 84 cm.

Bruksslitage samt färgslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 428