ENRICO BAJ. Figurkomposition, färglitografi, signerad.

1744103. ENRICO BAJ. Figurkomposition, färglitografi, signerad.

85/250, ramstorlek 105 x 78 cm.

Enrico Baj (1924–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Enrico Baj (1924–2003)

Antal besök: 482