KAFFESERVIS, 24 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen.

1743371. KAFFESERVIS, 24 delar, "Musselmalet", Royal Copenhagen.

12 kaffekoppar nr 1035
12 kaffefat nr 1035.

Smärre bruksslitage samt 1 fat, 1 kopp naggad.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffekoppar nr 1035
12 kaffefat nr 1035.

Antal besök: 464