HÄNGSTOL, rotting med metallställning.

1743160. HÄNGSTOL, rotting med metallställning.

Total höjd 194 cm.

Bruksslitage samt rottingskador förekommer.

Total höjd 194 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 694