VÄGGUR, nationalromantik, tidigt 1900-tal.

1741353. VÄGGUR, nationalromantik, tidigt 1900-tal.

Glasat fodral av ek. Längd ca. 30, bredd 13,5, höjd 91 cm.

Repor. Märken. Ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 97