GLASDELAR, 3 st, Boda, design bl.a Signe P:son-Melin, Erik Höglund.

173950. GLASDELAR, 3 st, Boda, design bl.a Signe P:son-Melin, Erik Höglund.

1 st burk, 11 cm, bredd 7 cm
1 st burk, 11 cm bredd11 cm
1 st skål, signerad H 907/90.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st burk, 11 cm, bredd 7 cm
1 st burk, 11 cm bredd11 cm
1 st skål, signerad H 907/90.

Bruksskick.

Antal besök: 1 234