Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
VATTENKANNA, mässing, G V Harnisch Eftf. Köpenhamn, Danmark numrerad.
1738956. VATTENKANNA, mässing, G V Harnisch Eftf. Köpenhamn, Danmark numrerad.
Höjd 22, längd ca 32 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22, längd ca 32 cm.
Bruksskick.
Helsingborgs Auktionskammare
3 100