FLASKOR, 4 st. bl.a. Svagdrycksbryggeriet Sundsvall, 1900-talets mitt.

1738349. FLASKOR, 4 st. bl.a. Svagdrycksbryggeriet Sundsvall, 1900-talets mitt.

Höjd 37 - 45 cm.

Bruksslitage. Repor.

Höjd 37 - 45 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 107