AIMÉ-JULES DALOU. " la Paysanne", Skulptur, brons, signerad.

1738286. AIMÉ-JULES DALOU. " la Paysanne", Skulptur, brons, signerad.

Susse Freres Editeurs Paris, höjd 8,5 cm.

sedvanligt ytslitage.

sedvanligt ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 283