GRYTHYTTAN. Trädgårdsbord, trä och metall., 1900-talets mitt.

1738194. GRYTHYTTAN. Trädgårdsbord, trä och metall., 1900-talets mitt.

Äldre modell med 4-kantiga järnstommar, påmålad med originalkulör, mörkt grön.
Höjd 68 cm
Diameter 100cm.

Bruksskick, repor, märken, stabilt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm
Diameter 100cm.

Antal besök: 3 688