GALLERSKÅL MED FAT, troligtvis England,1800-tal, flintgods.

1736760. GALLERSKÅL MED FAT, troligtvis England,1800-tal, flintgods.

Höjd ca 8,5, diameter 22 cm, fat med diameter ca 26 cm.

Krackelyr, sprickor, slitage.

Krackelyr, sprickor, slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Stockholm, Sverige
Placering
Monter 6
Antal besök: 121