BALJA, zinkplåt, 1900-talets första hälft.

1735394. BALJA, zinkplåt, 1900-talets första hälft.

Diameter ex. hänklar ca. 61,5 cm.

Slitage. Smärre skador.

Slitage. Smärre skador.

Antal besök: 206