SOFFBORD, teak, 1900-talets senare del.

1733774. SOFFBORD, teak, 1900-talets senare del.

Mått bordsskiva, 70 x 70, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Antal besök: 89