TALLRIKAR, 9 st, porslin, Kina, 1800-tal.

1732077. TALLRIKAR, 9 st, porslin, Kina, 1800-tal.

Polykrom dekor av blommor, fåglar och fjärilar.
9 tallrikar, diameter 18,5 cm. Snarlika.

Slitage. 2 tallrikar med nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
4Vitrin
Antal besök: 211