Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Övrigt
TIDNINGSSTÄLL, mässing/röd sammet, 1900-tal.
1731883. TIDNINGSSTÄLL, mässing/röd sammet, 1900-tal.
Längd 45, höjd 45 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 45, höjd 45 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
568