ESTHER KJERNER. Sjölandskap, olja på duk, otydligt signerad och bär senare signatur.

1729946. ESTHER KJERNER. Sjölandskap, olja på duk, otydligt signerad och bär senare signatur.

Ca 86 x 112 cm.

Sedvanligt ytslitage, något färgbortfall, ställvis krackelyr, lagningar.

Ca 86 x 112 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
D
Antal besök: 251

Andra intressanta föremål